icon
42 / 123
poslední z 1.12 - 13DPO
avatar

no já myslím že je to jasný,gratuluju...

1. pro 2010
avatar

když jsem byla těhotná, dělala jsem si jen jeden test a vypadal jako tvůj třetí od vrchu. Myslím, že už můžeš být klidná 🙂 gratuluju!!!!!

1. pro 2010
avatar

Tak to gratuluju,berušátko je tam, taky jsem měla hodně slabé a pak jen sílili a teď už jsem 15tt

6. pro 2010