
27 / 123
můj vítězný grafík
vrtenka
autor@saminomimino No je krásný 🙂 díkec za radu jak na to 🙂
11. pro 2010
@vrtenka byl to jen tip,třeba za to ani nemohli a prostě vám bylo dopřáno,každopádně je to jedno jen ať mimís roste a sílí
12. pro 2010

@saminomimino No je krásný 🙂 díkec za radu jak na to 🙂
@vrtenka byl to jen tip,třeba za to ani nemohli a prostě vám bylo dopřáno,každopádně je to jedno jen ať mimís roste a sílí
máme podobně krásný vítězný grafík,to je pohled co??