
51 / 123
dnešní testík - 7.12
Tak to jo. To už máš za týden. Uteče to jak voda 😉
7. pro 2010
To určitě vydrží. Já tomu taky věřím, že teď u mě bude vše v pohodě.
7. pro 2010
super,už krásná čárečka,jen tak dál.A mimi bude ok,musíme tomu všechny věřit!
7. pro 2010
Gratuluju a preju pohodove tehu s pohodovym koncem u ktereho vse zacina....uplne jsem si vybavila tu radost u svych prvnich carek a ted mam na rukou poradnou rostandu 🙂
7. pro 2010
Krása! Vzpomínám na svoje testíky... Teď už tu Nokolka leží vedle mne 🙂 Přeju ať je vše jak má!
10. pro 2010
Gratuluji kdy jdeš k dr.