icon
51 / 123
dnešní testík - 7.12
avatar

Gratuluji kdy jdeš k dr.

7. pro 2010
avatar
vrtenka
autor

@alca22 Až kolem 14.12 jsem do 12.12 ve Slovinsku ☹

7. pro 2010
avatar

Tak to jo. To už máš za týden. Uteče to jak voda 😉

7. pro 2010
avatar
vrtenka
autor

@alca22 jj jen aby bublinka vydržela u mě v bříšku

7. pro 2010
avatar

To určitě vydrží. Já tomu taky věřím, že teď u mě bude vše v pohodě.

7. pro 2010
avatar

super,už krásná čárečka,jen tak dál.A mimi bude ok,musíme tomu všechny věřit!

7. pro 2010
avatar

Gratuluju a preju pohodove tehu s pohodovym koncem u ktereho vse zacina....uplne jsem si vybavila tu radost u svych prvnich carek a ted mam na rukou poradnou rostandu 🙂

7. pro 2010
avatar

Krása! Vzpomínám na svoje testíky... Teď už tu Nokolka leží vedle mne 🙂 Přeju ať je vše jak má!

10. pro 2010