
56 / 123
29.12.2010 - váha pořád stejná, i když vypadám nějak odule :-)
vrtenka
autor@carolivier Děkuji moc 🙂 to potěší 🙂
29. pro 2010
bříško krásně roste,, budeš mamina k pohledání 🙂,, sluší ti to
30. pro 2010
Zdá se mi, že se tam už něco rýsuje mamino🙂
30. pro 2010
týjo, tak už je to víc než měsíc🙂 ale poporostlo viditelně 🙂 btw, se mi zdá, že máme stejnou ložnici :D
2. led 2011
Jééé, ty jsi ale hubeňourek, bříško ti bude moc slušet...🙂
7. led 2011
vrtenka
autorJo jo to jsem já a prý hubeňourek, cha cháááá
8. led 2011
Tak hubeňourek jsi a to co se rýsuje je zvětšující se děloha, proto tě možná děkdy pobolívá v podbřišku mn pobolívalo.
26. led 2011
@vrtenka kdepak to, proste krasna mama😵 gratulacka od nas😉