
71 / 123
konečně máme průkajdu
ano,gratulka
12. led 2011
vrtenka
autorDěkuji kočky
12. led 2011
Veliká gratulace, máte krásný obal na průkazku! Ofoť si ji v porodnici ti ji seberou a už nedají, tak já si ji na památku naskenovala 😀
26. led 2011
Moc moc gratuluji!!! Hlavně ať jde vše tak, jak má 🙂 Mám velikou radost! 🙂
29. led 2011
uahsiugagajuewuefqukfgquwfzhgrieugiwugriwugriwegqázpquwpíqwoqiuwioqzuíáqzeíqzeíqázeqíázeíázíqzíázeá
25. bře 2011
Gratuluji k průkazce.