icon
76 / 123
Hlavička našeho miláčka
avatar

jeeeeeeee ty mas hezci takovou cistou,,,jsou to nasi broucci

10. únor 2011
avatar

je hezky videt ta sije...

10. únor 2011
avatar
vrtenka
autor

@vrkocka jj jsou to krasavci naši 🙂

10. únor 2011
avatar

@vrtenka Jééé ten je boží!Jde krásně vidět nosánek, očička, bradička, čelíčko, úplně je krááááásňoučke miminečko a jak si pěkně hoví u maminky!

14. únor 2011
avatar
vrtenka
autor

@kacka1983 Jééé ty jsi to tak hezky popsala ... mě to úplně dojalo ... je to prcek krásnej 🙂, ale to všechny miminka

15. únor 2011
avatar

@vrtenka děkuju, píšu co vidím 🙂 jj miminečka naše.Chtěla bych druhé,ale s kryštůfkem to zatím nejde, nezvládala bych je.Tak se alespoň kochám s tebou 🙂

15. únor 2011
avatar

to je krásná fotečka

25. únor 2011
avatar
vrtenka
autor

@mirorad Děkujeme - krásně si tak prcek pochrupkává

25. únor 2011
avatar

no já se těším až budem pak čekat druhé, tohle miluju, moc mi chybí bříško

25. únor 2011
avatar
vrtenka
autor

@mirorad já pořád čekám, kdy už to bříško pořádně vykoukne 🙂 ... určitě je ale krásný pocit, držet už prcka pěkně v náručí 🙂 viď?

25. únor 2011
avatar

to jo to je něco úžasného a mazlit se s ním, když mě chytne za hlavu a přitáhne aby mi dal pusu

25. únor 2011