icon
109 / 123
35 tt
avatar

téééda,, hezkýýý,,, tak se ještě drž

29. čer 2011
avatar

Krásné bříšenko,koukám, že jsi ani nepřibrala.Halenka s kapsami je parádní!!!!

12. črc 2011
avatar
vrtenka
autor

@kacka1983 brouku mám 18 kg nahoře, jsem celá nateklá, nalitá vodou, otíkám snad všude, je to fuj fuj ... takže žádný, že jsem nepřibrala, ba naopak

12. črc 2011
avatar

@vrtenka no to nic není, hodně bude miminko, plodová voda, plodový obal, pak jak začneš kojit, tak splasknou i otoky a budeš zase jako proutek.Já jsem nabarla hodně a dodnes se těch kil nemůžu zbavil v 1měsíci jsem vážila 55,5kg pak ve třetím 50,5kg a v den porodu 81kg! na sále jsem nechala jen 6kg pak zplaskly otoky a to byly 2kg dole.Pak to šlo horko těžko, teď mám 65kg a ne a ne to jít dolů .-(

12. črc 2011
avatar
vrtenka
autor

@kacka1983 já jsem zvědavá kolik nechám v porodnici a kolik pak budu muset zhazovat 🙂 nejlepší je, že ještě měsíc budu kynout 🙂

13. črc 2011
avatar

@vrtenka teď už moc kynout nebudeš 🙂

13. črc 2011