
116 / 123
39 tt
vrtenka
autor@estrela113 Smutno mě po něm určo bude, ale popravdě, už bych raději chovala to sviště - vyměním bříško za miminko 🙂
1. srp 2011
Ani nevíš, jak ti rozumím. Je to neuvěřitelný zázrak mít mrňátko v náručí. Takže ti přeju, ať už se brzo dočkáš.
1. srp 2011
vrtenka
autor@estrela113 Děkuji, už aby to bylo
1. srp 2011
Krááásná maminka, měla jsi dělat těhotenskou modelku!Parááááááááááda!
1. srp 2011
No teda, tobě to sluší mamčo, škoda takové krásné bříško dávat pryč, nemyslíš?