
10 / 27
klín do postýlky http://www.ceskedite.cz/polohovaci-klin-p-977.html
to se dává pod matraci? Hodně jsem jej využila když měl malý rýmu, ale nedávala jsem pod matraci, tak mi z toho sjížděl 🙂
4. kvě 2011
necetla jsi o tom nekde vic? nevim od kdy se muze davat a jak se pouziva a vubec 🙂
16. kvě 2011
16. kvě 2011
Výborné, my podkládali nohy postýlky....
31. srp 2011
to vypadá dobře