icon
22 / 27
taky krásné
avatar

A tyhle taky,to je sranda🙂

15. dub 2011
avatar

jůůů, to je hezký, nemají to někde v e-shopu? prosím prosím

12. kvě 2011
avatar
vrtenka
autor

@lichtakova já je koupila na aukru, ale mají je i na mimibazaru

12. kvě 2011
avatar

@vrtenka děkuju🙂

12. kvě 2011
avatar

ty jsou vážně nádherné 🙂

16. kvě 2011