
22 / 27
taky krásné
jůůů, to je hezký, nemají to někde v e-shopu? prosím prosím
12. kvě 2011
vrtenka
autor@lichtakova já je koupila na aukru, ale mají je i na mimibazaru
12. kvě 2011
@vrtenka děkuju🙂
12. kvě 2011
ty jsou vážně nádherné 🙂
16. kvě 2011
A tyhle taky,to je sranda🙂