icon
26 / 27
a je doma ... krásně jemná růžová
avatar

jůů takže se čtverečkama zvítězila ju? Je to krásný

23. čer 2011
avatar
vrtenka
autor

@nunynka86 jj zvítězila, už se těším, až vše vyperu a povleču 🙂

23. čer 2011
avatar

krásný, co je to s těma srdíčkama, to je na pověšení nad postýlku?

23. čer 2011
avatar
vrtenka
autor

@mona01 to je baldachýn - nebesa ... na předchozí fotce jdou ty srdíčka vidět

23. čer 2011
avatar

aha, tak to vypadá krásně

23. čer 2011