
13 / 28
týýýýý jo tak ta je božská, kde jsi to sehnala, mamka prolítala celou Ostravu a nesehnala, ani v bazárcích, přesně takovou jsme měli jak jsme byli mimina s bráchou a mamča to sháně pro Kryštůfka, že to je super věc.
14. zář 2010
jezis ta je sladka
18. pro 2010
no tak ta je boží....
22. srp 2011
rozkošná