
25 / 28
vrtenka
autorjá taky 🙂, ale původně to zdobilo moje tělíčko - už dávno tomu
13. zář 2010
Ty jsou všechny suprovníííííííííí!!!!!!!!!!!Úplně nej!To už dnes neseženeě takovéhle poklady!
14. zář 2010
ten posledni kousek, tech mame doma mraky🙂, zatim ale nemel na sobe, musim napravit....skoda, ze neni leto, takhle pod to budu muset hodit puncosky a body 😀
1. led 2011
vrtenka
autor@beruskanula jsou to roztomilé kousky 🙂
1. led 2011
jj, je to roztomile🙂...
1. led 2011
to jsem měla na panence 🙂 🙂