
7 / 28
Pro macina135 - musíš uznat, že takto už teplíčko bude :-) - nebo jde použít i bez vložky, pokud použiješ ještě bílou rychlozavinovačku
vrtenka
autor😉 ccc nedám - Moje!!!!!!!! - na Tebe si budu muset dát bacha 🙂)
13. zář 2010
Jéééé krásné!
14. zář 2010
Tak máti mi dneska řekla, že zavinovačky po mě a ségře s doma ještě najdou, tak nic zabavovat nemusím 🙂
14. zář 2010
vrtenka
autorUfff - se mi dost ulevilo - že děkuji mamince za dobré zprávičky 🙂 Určitě je to super věc, kterou využiješ, vyper, nažehli a udělá spoustu parády
15. zář 2010
no nádhera,já mám taky ještě po sobě pro robátko...
28. zář 2010
přesně tak..🙂
28. zář 2010
jo tak tohle už je lepší 🙂
to beru
koukej to navalit 😀