
28 / 28
na spinkání dobrý
Není nad starou kvalitu! Nejvíc nás hřejou retro svetříky z vlny 🙂( myslím obecně ) To má malá Eliška pak červenoučké líca jak jahůdky.Osobně jsem pro všechny tyhle kousky páč jsou praktické, teploučké a ze super materiálu 🙂 Pevně věřím že ti tvá výbavička poslouží
22. zář 2010
na doma mame dost veci podedenych, bud po mne nebo po nekom z rodiny, proste retrokousky jsou super 🙂
1. led 2011
vrtenka
autor@beruskanula A hlavně po těch letech, pořád super kvalitka
1. led 2011
tak ten je krásnej.... jdu na mamku, snad něco schovala 🙂
22. srp 2011
jééé... přesně tyhle má moje beruška taky.... máme hodně věcí ještě po mě a jsou stále hezký.. dokonce se mě i pár mamin ptalo kde jsem to sehnala že by chtěly taky.... jj retro :oD