icon
26 / 107
avatar

Desátý den v nemocnici -opět avatárek,děcka už jí ani jinak neřekli,samo žádná změna

28. lis 2012
avatar

@vrtulka81 Malinká. To je strašný. A to jí někdo neumí pomoct? Cítím s vámi, hlavně tedy s ní.

28. lis 2012
avatar

já nevím,mě připadá že už nemáme ani co vyzkoušet,složila ji blbá viŕoza,z ní se léčí už 14 den,dufám ,že jak přejde,tak se konenčně dostaví ten bvytoužený zázrak ☹

30. lis 2012
avatar

není to náhodou dětská nemocnice v Brně?

20. led 2013
avatar

jo je,ale spíš to byl očistec 🙂

20. led 2013