
30 / 107
hou hou veselme se
vrtulka81
autorno tohle bylo dopoledne na štědrý den,večer ale katastrofa,viz foto u stromku ☹ Ale dnes je mnohem lepší
9. led 2013

no tohle bylo dopoledne na štědrý den,večer ale katastrofa,viz foto u stromku ☹ Ale dnes je mnohem lepší
Jak to krásně ustupuje .....