icon
30 / 107
hou hou veselme se
avatar

Jak to krásně ustupuje .....

8. led 2013
avatar

no tohle bylo dopoledne na štědrý den,večer ale katastrofa,viz foto u stromku ☹ Ale dnes je mnohem lepší

9. led 2013