
47 / 107
vrtulka81
autorByl to hrozný boj,víc už snad nebude,vytrpěla si hrozně a my s ní.Zatím se nám její stav daří držet v dobrém stavu 🙂
8. kvě 2013

Byl to hrozný boj,víc už snad nebude,vytrpěla si hrozně a my s ní.Zatím se nám její stav daří držet v dobrém stavu 🙂
Teda před malou smekám, před rodičema samozřejmě taky !! Teď jsem si prohlídla celé album. Je neuvěřitelné, kolik si toho musela už vytrpět. Neskutečné zlepšení, ať už se to svinstvo nikdy nevrátí a maličké se časem zahojí i jizvičky. Držíme pěstičky.