
62 / 107
na koupáku,to je něco :-)
@beruskadiv Také jsem kdysi jako dospělá pila kozí mléko, je to dobré na střeva, alergie apod. akorát v obchodě velmi velmi drahé - bohužel ☹
23. črc 2013
vrtulka81
autorkoupula se akorát v syrovátce z kozího mléka,ale má na něj alergii,tak nevím jestli je to ok ,brali sme mléko u nás od chovatele
23. črc 2013
Dobrý den, moje dcera také bojovala s atopickým ekzemem, nic nezabíralo až nám poradili přidávat do koupele kozí mléko a díky tomu jsme se ekzému uplně zbavily.Měly jsme mléko od soukromníka,ale mají ho i v Bille, Albertu a Tescu. Stáňa