hlavně ten klučiči model je nadhernej deka až pak
23. srp 2014
vzkazuje babička
23. srp 2014
weweruschka
autor@pavlusskaa Ještě mi tu chybí jeden kabátek na mýho staršího chlapečka hodlám ho sem v nejbližší době dát 🙂 a momentálně se chystám na dupačky pro Tomáška 🙂 a dodělávám pro sebe nákrčník na podzim.
23. srp 2014
nádhera 😵
21. zář 2014
WAW uzasna!!! Kolko ti asi trvala vyroba? Tiez nad nou uvazujem. 🙂
5. únor 2015
weweruschka
autor@sunny1sis cca 14 dni na etapy nejvic jsem udelala asi na porodnim sale při zdlouhavém čekání na Tomika 🙂
5. únor 2015
@weweruschka Iba tak malo? Waw si naozaj sikovna!!! Som to odhadovala na mesiace 🙂 Snad sa do toho pustim aj ja...
5. únor 2015

to je krásny je u toho asi hodne velká spotřeba že? podle barev typuji že mate chlapečka, máte více fotek vašich výrobků? taky čekam klučinu a vsude na netu jsou spíše vecicky pro holky ☹