xkonecny
autorNení problém. Jde o tento recept - http://recepty.vareni.cz/detske-piskoty/ Ty moje jsou jen o trochu tmavší, protože jsem tam dal i ořechy a nechal je v troubě o maličko déle, ale spálené nejsou.
22. lis 2015
xkonecny
autorAno, dělal jsem je sám. Dneska večer jsem si zadělal těsto na croissanty.
22. lis 2015
xkonecny
autorNo, už jsem zadaný a dva a půl roku ženatý. 🙂 Ale děkuji, jsem polichocen.
23. lis 2015
xkonecny
autorVyřídím jí to 🙂
23. lis 2015
xkonecny
autor@mojeuzivatelskejmeno Díky 🙂
20. dub 2016


Jsou supr. Mohla bych poprosit o recept?