icon
1 / 1
avatar

Jsou supr. Mohla bych poprosit o recept?

22. lis 2015
avatar

Není problém. Jde o tento recept - http://recepty.vareni.cz/detske-piskoty/ Ty moje jsou jen o trochu tmavší, protože jsem tam dal i ořechy a nechal je v troubě o maličko déle, ale spálené nejsou.

22. lis 2015
avatar

@xkonecny jako sám? bez ženské pomoci??

22. lis 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Ano, dělal jsem je sám. Dneska večer jsem si zadělal těsto na croissanty.

22. lis 2015
avatar

@xkonecny vezmeš si mě? :D :D

23. lis 2015
avatar

No, už jsem zadaný a dva a půl roku ženatý. 🙂 Ale děkuji, jsem polichocen.

23. lis 2015
avatar
23. lis 2015
avatar

@xkonecny tvoje žena musí být nejšťastnější na celém světě :D

23. lis 2015
avatar

Vyřídím jí to 🙂

23. lis 2015
avatar

@p_ch Taky si rikam, ze musi byt nejstastnejsi manzelkou. Fakt sikula!
@xkonecny

5. led 2016
avatar
20. dub 2016