
29 / 85
Rok po svatbě jsme se ve třech jeli podívat na "místo činu" (37.tt)
prima nápad, ještě to chtělo totožnou pozici 🙂
2. črc 2010
Janičko, to je krásný 😵 Pozdravuj mužíka 😉 Už to máte za pár, viď? Tak moc držím palce!!!
5. črc 2010

prima nápad, ještě to chtělo totožnou pozici 🙂
Janičko, to je krásný 😵 Pozdravuj mužíka 😉 Už to máte za pár, viď? Tak moc držím palce!!!
Krásný, skvělý nápad 🙂