icon
10 / 95
Nápoj pro kojící maminky - HiPP (skvěle chutná, obsahuje kmín a fenykl, pro tvorbu mléka a spokojené bříško miminka)
avatar

vice nez ty granulovane my vyhovovaly klasicky pytlikove ci sypane, nevim jestli to dela jen Hipp,ale ty granulovane caje at uz pro kojici maminky,nebo pro deticky jsou sladky,ale nekomu to treba neprijde no

19. srp 2010
avatar

souhlasím s moudivlacek 😉

19. srp 2010
avatar
yanca
autor

nepřijde mi moc sladký, mě teda tento vyloženě chutná .. 🙂)

19. srp 2010
avatar

vyhovovalo mi,že je možné si ho udělat se studenou vodou....

28. srp 2010
avatar

Ja honemuzu nikde sehnat, pry uz se nedela?

11. říj 2010
avatar
yanca
autor

@katchi mají ho všude - aspoň u nás 🙂 v DM, v lékárnách, v Tescu, v Globusu...

11. říj 2010
avatar

@yanca ja ho prave shanela v DM a tam mi rekli, ze uz ho nedostavaj ☹

11. říj 2010
avatar

je moc dobrý, taky jsem ho sehnala v DM.

11. říj 2010
avatar
yanca
autor

@katchi ty jo, to je zajímavé .. ale tak asi jak v které DM .. u nás ho tedy mají 🙂

11. říj 2010
avatar

Hipp - chutný popíjení ....a moje zkušenost ještě s weleda čajem, který byl velmi účinný

27. lis 2010
avatar

Tenhle u mě také vyhrál

27. lis 2010
avatar

pro mě také moc sladký

8. bře 2011
avatar

Byl moc sladký

28. čer 2011
avatar

chutný, ale moc drahý

9. říj 2011