
10 / 95
Nápoj pro kojící maminky - HiPP (skvěle chutná, obsahuje kmín a fenykl, pro tvorbu mléka a spokojené bříško miminka)
souhlasím s moudivlacek 😉
19. srp 2010
yanca
autornepřijde mi moc sladký, mě teda tento vyloženě chutná .. 🙂)
19. srp 2010
vyhovovalo mi,že je možné si ho udělat se studenou vodou....
28. srp 2010
Ja honemuzu nikde sehnat, pry uz se nedela?
11. říj 2010
je moc dobrý, taky jsem ho sehnala v DM.
11. říj 2010
Hipp - chutný popíjení ....a moje zkušenost ještě s weleda čajem, který byl velmi účinný
27. lis 2010
Tenhle u mě také vyhrál
27. lis 2010
pro mě také moc sladký
8. bře 2011
Byl moc sladký
28. čer 2011
chutný, ale moc drahý
9. říj 2011
vice nez ty granulovane my vyhovovaly klasicky pytlikove ci sypane, nevim jestli to dela jen Hipp,ale ty granulovane caje at uz pro kojici maminky,nebo pro deticky jsou sladky,ale nekomu to treba neprijde no