
26 / 95
Sprchový gel na tělo a vlásky - HiPP (jemný, voňavý, příjemný, nevysušuje)
Teď ho máme jako náhradu za Manufakturu a Hipp prostě nezklamal 🙂
24. srp 2010
yanca
autorjá prostě miluju, jak pak miminko po použití kosmetiky HiPP voní .. 🙂
29. srp 2010
taky používáme, má vyloženě miminkovskou vůni 🙂
28. zář 2010
yanca
autorBohužel jsme se s kosmetikou HiPP museli nedávno rozloučit - začali jsem se po ní osypávat, s těžkým srdcem jsem jí dali sbohem a používáme Nivea.
Obrázek v albu nechávám i kvůli komentářům, které jsou u něho, protože spoustě maminek tato kosmetika vyhovuje.
11. říj 2010
vyborna znacka
24. lis 2010
ano výborná, tá vůně je krásná a od Hippu máme snad všechno 🙂
27. lis 2010
Máme doma vzorečky od této kosmetiky, tak uvidíme, zda nám bude vyhovovat.
10. únor 2011
Taky ozkoušeno a spokojenost 🙂
9. říj 2011
máme, už přes půl roku a není ani půlka pryč, dávám na houbičku jedno zmáčknutí🙂
6. pro 2011
taky pouzivame