icon
26 / 95
Sprchový gel na tělo a vlásky - HiPP (jemný, voňavý, příjemný, nevysušuje)
avatar

taky pouzivame

19. srp 2010
avatar

Teď ho máme jako náhradu za Manufakturu a Hipp prostě nezklamal 🙂

24. srp 2010
avatar
yanca
autor

já prostě miluju, jak pak miminko po použití kosmetiky HiPP voní .. 🙂

29. srp 2010
avatar

taky používáme, má vyloženě miminkovskou vůni 🙂

28. zář 2010
avatar
yanca
autor

Bohužel jsme se s kosmetikou HiPP museli nedávno rozloučit - začali jsem se po ní osypávat, s těžkým srdcem jsem jí dali sbohem a používáme Nivea.

Obrázek v albu nechávám i kvůli komentářům, které jsou u něho, protože spoustě maminek tato kosmetika vyhovuje.

11. říj 2010
avatar

vyborna znacka

24. lis 2010
avatar

ano výborná, tá vůně je krásná a od Hippu máme snad všechno 🙂

27. lis 2010
avatar

Máme doma vzorečky od této kosmetiky, tak uvidíme, zda nám bude vyhovovat.

10. únor 2011
avatar

Taky ozkoušeno a spokojenost 🙂

9. říj 2011
avatar

máme, už přes půl roku a není ani půlka pryč, dávám na houbičku jedno zmáčknutí🙂

6. pro 2011