icon
3 / 95
Knížka "Velká kniha o mateřství" (bible pro budoucí maminky)
avatar

tak to mám doma, je to luxusní knížka :D

20. srp 2010
avatar

Tuhle knížku mám od začátku těhotenství. Malému je teď půl roku a pořád z ní čerpám. Je skvělá. Měla jsem jich víc, ale takhle je nejlepší.

30. pro 2010
avatar

souhlasím, asi nejlepší knížka pro maminky i těhulky

30. pro 2010
avatar

perfektní. Ležela jsem v ní každou chvíli 🙂

8. bře 2011
avatar

také jí mám pořád u postele 🙂

26. lis 2011