
3 / 95
Knížka "Velká kniha o mateřství" (bible pro budoucí maminky)
Tuhle knížku mám od začátku těhotenství. Malému je teď půl roku a pořád z ní čerpám. Je skvělá. Měla jsem jich víc, ale takhle je nejlepší.
30. pro 2010
souhlasím, asi nejlepší knížka pro maminky i těhulky
30. pro 2010
perfektní. Ležela jsem v ní každou chvíli 🙂
8. bře 2011
také jí mám pořád u postele 🙂
26. lis 2011
tak to mám doma, je to luxusní knížka :D