
25 / 95
Přebalovací pult Clarissa, KIKA (praktický, stabilní, jsem s ním moc spokojená)
yanca
autor@moudivlacek jj souhlas 🙂 je to fakt praktická věc a je všechno po ruce ..
19. srp 2010
do pohody🙂
6. pro 2011
tenhle vypadá dost dobře 🙂 v IKEE se mi zdál takový vachrlatý ☹
7. pro 2011
Mě by hodně vadilo, že se do něj práší a nahoře že je málo místa. Ale na druhé dítě asi budeme muset pořídit takovýto menší.
30. srp 2012
super vec, my mame ten dreveny z Ikey a spokojenost velika,malej se na posteli pretaci a neni mozne ho prwbalit,tady lezi a ani se nehne 🙂)) pokud je misto,doporucuju poridit jakykoli prebalovak,dolu se vejdou vsechny ty serepeticky a pliny