icon
12 / 95
Kočárek Camarelo Q12 (trojkombinace, lehký, praktický, prostorný, moc velká spokojenost)
avatar

Super cena a vypada moc pekne

28. srp 2010
avatar
yanca
autor

@banninka opravdu nám moc vyhovuje, je perfektní a za ty peníze, super ..

29. srp 2010
avatar

taky máme 😉 drandili jsme zatím jen 2x, ale líbilo se nám to moc! a je teda fakt bezvadně ovladatelný 😉

1. zář 2010
avatar

Taky ho máme vybraný. Po Vánocích si pro něj jedeme 🙂

28. lis 2010
avatar

Měli jsme ho vyhlédnutý, ale pak to vyhrál jiný. Je moc pěkný a ta cena je super.

10. únor 2011
avatar

přidávám zkušenost, ze začtku jsem byla nadšená, ale časem... začal 'vrzat', už 3x jsme měnily brzdová lanka, pláštěnka se nám ve švech rozpárala a odpadaly nám druky u nánožníku a košíku... a to jsem ho používala jen přes zimu (na léto jsme pořídily golfáč... neříkám že je to tak u všech, třeba jsme jen chytli 'blbej kus'... a lehkej taky zrovna není... příště bych pořídila jinak...

9. říj 2011
avatar

doporučuji kouknout po otočném-jak korbička tak sporťák, kvůli sliuníčku super!! měla jsem clonu Emitex a někdy stejnak nepomohla...

6. pro 2011
avatar

za mě super kočár, vysoký, prostorný a lehce ovladatelný, takže ani nevadí, že je těžký, když se s ním dobře manévruje, akorát začal vrzat, ale stačilo promazat, brzda se občas zasekla, ale to stačilo vyčistit a namazat.. je to stejné u všech kočárků, které mají tento systém a jde vždy jen o to, jak se o danou věc člověk stará, akorát bych řekla, že je hůř skladný do auta, ale i korba se dá složit na placato, takže nakonec vlastně se to dá i na sebe..

13. srp 2014