
27 / 95
Mycí gel na tělo a vlásky - Nivea Baby Nutri sensitive (přešli jsme na něho z kosmetiky HiPP, po které jsme začali mít vyrážku, moc nám vyhovuje)
..přidávám se s kladným ohlasem..je super a navíc naprosto nádherně voní..tak miminkovsky, mýdlovo-mlékově 🙂)
30. pro 2010
mmmmmiluju tu vůni a ještě víc to mé mimi,které ji nosí 🙂 - na tajňačku chodí i maminka.. Nivea vede i u nás.... ( zatím i Hipp a i na to chodí maminka 🙂 )
8. bře 2011
taky používáme 🙂 hezky voní 🙂
25. dub 2012
I my ho už přes rok používáme a je opravdu super!! 😉