icon
64 / 95
"Muchláček" - Babylove, DM
avatar

Muchláčka taky máme doma žabičku z DM ale za 140,- Je proma, náš šmudlík mu nedá pokoj 🙂

27. lis 2010
avatar

jéé,my máme taky ovečku,je béžová,ale musím ji vyprat,radši než začnu používat..mě stále asi 120Kč.

28. lis 2010