icon
32 / 95
Ochranný pleťový krém proti zimě a větru - Astrid (fajn a za super peníz)
avatar

také používáme, krásně voní a malá ho dobře snáší

27. lis 2010
avatar

my používáme niveu ochranný krém, ta se mi líp rostírá, ale tento také máme doma a je fakt, že hezky voní

31. pro 2010
avatar

spokojenost,tento krem obstal i v Alpach,..velmi dobra sluzba za minimum penez 🙂

27. únor 2011
avatar

dnes jsem po nem opet sáhla 🙂

9. říj 2011