
44 / 95
Dudlík - MAM Clasic 0-6m (u nás vedou na plné čáře)
u nás taky vedly, jako jediné - teda dokud je ještě chtěl, od 4 měsíců dudlíky nevedem
8. bře 2011
Naše kojené dítě bohužel žádného dudlíka nikdy nevzalo (i když bych za to někdy byla vděčná) - měl místo něho prso 🙂 Teď jsem ale ráda, že ho to nemusím odnaučovat 🙂
8. bře 2011
u nás vedou maximálně.
8. bře 2011
My sice moc nedudáme, ale dudlíky od MAM bereme 😀. Ještě se nám osvědčily od Aventu.
22. kvě 2011
jj super dudlíky taky používáme jenom od MAM 🙂
9. říj 2011
taky jsou naše oblíbené, ale máme je jen do postýlky a nadoma, protože na cesty nejdou přidělat na řetízek (nemají ten kroužek) a pak jsme je furt lovili někde na zemi.
6. pro 2011
taktéž milujeme 😵 jen ty od půl roku se mi už nelíbí, tak nevím, co budeme dudat ☹ zatím zůstanem u těhle, na tu následující máme stejně ještě malou pusu, aspoň mi to tak připadá 😉