
50 / 95
Plastový bryndáček s "korýtkem" (první obědy bývají většinou všude, látkové bryndáčky začaly být brzy nepoužitelné, tyto jsou skvělé)
také super 🙂
9. říj 2011
máme a už ho nikdy nepořídím😀 je skvělý to ano.. ale jak dám tento bryndák tak prostě nejí, pořád ho chytá, chce ho do pusy, pořád na něj kouká a jídlo ho nezajímá. Jakmile dám obyč nebarevný hned jí.. tak možná až bude velkej
26. lis 2011
látkový tak na přesnídávku-kdy se tak nezazapatlá, jinak jeli lákavý vzor, není šance, mě ho občas tahá, takový ten celý plastový je fajn-sece ,,kruty,, , ale nebere mi ho..
6. pro 2011
máme aj my 🙂 no a malej se zahledí na bryndáček a nějak opomíjí lžičku s baštou..... ale jsou krásné....