
55 / 95
Dětské sušenky od 6m - Sunarka
yanca
autor@marhulinka jojo, taky mi moc šmakujou .. tajně je malýmu ujídám 😀
4. bře 2011
U nás mají také velký úspěch 🙂
6. bře 2011
zatím jsme měli asi 3x rozdrobenou do přesnídávky
9. říj 2011
Tak u nás Sunarky vůbec... Malému nejedou a mě vadí, jak se hrozně drobí...
9. říj 2011
jé, ty banánové mám teď v práci a chroupu si je k čaji 😀 jsou moc dobré, uvidíme jak budou časek chutnat prckovi ...
6. pro 2011
mňamka
6. pro 2011
Sušenky jsou super a chutnají i nám ke kafíčku😀