icon
54 / 95
Ovocená svačinka - Hamánek (Hamé)
avatar

Tak tohle jsme ještě nevyzkoušeli, ale zkoušeli jsem meruňku a tvaroh ve stejném balení a to nám móóóc chutná! Šimonek sní oba kalíšky najednou na posezení 🙂

8. bře 2011
avatar

nam bohuzel taky jeden nestaci.. celkove tyhle veci delaji v malem mnozstvi :o((

9. říj 2011