icon
7 / 95
Prsní vložky pro kojící matky - Johnson´s baby (asi nejlepší ze všech)
avatar

z jednorázových rozhodně - super tvarované

8. bře 2011
avatar

taky používám jenom tyto 🙂

8. bře 2011
avatar

M2 teda vůbec nevyhovovaly ☹ , já jediny Chicco 😀

8. bře 2011
avatar
yanca
autor

já mám dobrou zkušenost i s levnými z tesca (taková fialová krabice), fajn jsou i fixies .. ale tyto jsou asi nej, protože fakt drží tvar a neprotekly mi snad ani jednou (ostatní občas jo)..

8. bře 2011
avatar

jo,jo.... tyhle jsem kupovala na mimi club v Globu a jsou super... a plní funkci,jako ty drahé...

8. bře 2011
avatar

Super! Levné, tvarované. Velká spokojenost.

22. kvě 2011
avatar

velmi dobre tvarovane, ale rychle prosaknou ... nekolikrat se mi to stalo i na verejnosti... takze ja jsem teda spokojena nebyla...
mne lip vyhovuji Chicco nebo Lansinoh

26. kvě 2011
avatar

Po vyzkoušení vícero, taky nejradši kupuji tyto, tvar krásně sedne, drží a nikdy neprosákly 🙂

9. říj 2011
avatar

nikdy mi mlíko neteklo jen v porodnici a tyhle jsou nej.

9. říj 2011
avatar

Nejlepší 🙂

6. pro 2011
avatar

na první !rozjeté! dny doporučuji chicco, jsou dražší, ale na noc vydrží, ostatní protékali a to období nalitých se pak srovná a to už je celkem jedno jaké🙂

6. pro 2011