icon
4 / 145
Nekonečné kontrakce
avatar

Kontrakce teda nezávidím, pořádné kopce ☹ věřím, že sis užila ☹

24. črc 2010
avatar
yanca
autor

@simi.w užila .. a dost :-/

24. črc 2010
avatar

Tak o takových Alpách jsem si mohla nechat zdát.... Lezlo mi to max na 50, vysvobodil mě císař...

2. srp 2010
avatar

jééé brrrr na tyhle kopce nezapomenu 😀 měla jsem je pak v kuse a po 11 hodinách stále jen na 2 cm a pak konečně po 12hod na 3 a šlo se na sál...bylo to vysvobozenííí 😀

16. srp 2010
avatar

kontrakce neeeeeeeeee, ale co,hlavne,ze jsou prdolky na svete

19. srp 2010
avatar
yanca
autor

jj holky, byl to fakt "porod" 🙂 ale je to za námi .. ty prďolky za to stojí prostě 🙂

19. srp 2010
avatar

kurňa i ty kopce jsme měly dost podobný 😀 brrrrr! já jsem měla hlavně křížový bolesti, dalo se to prodýchat, ale ty záda, to byl masakr! pomohla mi hodně masážní vana.

26. srp 2010
avatar
yanca
autor

@ikarkulka no já měla právě taky křížový bolesti, pomáhalo jakžtakž to rychlé psí dýchání, ale záda prostě masakr .. většinu času jsem strávila na míči ve sprše, byl tam se mnou manžel, sprchoval mi záda a já v kontrakci tlačila hlavou do dlaždiček .. pak jsem se doma divila, od čeho mám otlačené a bolavé čelo 😀D

26. srp 2010
avatar

aúúúúúú jen se na to podívám, mám dejavu 😀

25. kvě 2012
avatar
yanca
autor

@qitecek jj .. zrovna nedávno jsme si prohlíželi fotky z porodu s manželem a říkali jsme si oba, že mají neskutečnou sílu .. že při každém prohlížení se nám oběma vybavují všechny pocity, co jsme v tu chvíli měli .. ale fakt, přes to všechno bolestivé a vyčerpávající na to strašně ráda vzpomínám 😀

25. kvě 2012