icon
7 / 145
... ale zvládli jsme to a Mireček je na světěi!
avatar

jééé krásnej broučínek 🙂

11. srp 2010
avatar

moc krááásnej 🙂

16. srp 2010
avatar

To je nádhera! 🙂 Lepší než ta předchozí fotka 🙂. Z té jsem měla husí kůži. Ale na porod a tlačící fázi už taky vzpomínám s láskou.

22. říj 2010
avatar

gratuluju k chlapečkovi, je krásný 🙂

23. lis 2010
avatar
yanca
autor

@pablinka děkuju!! už jsou mu 4 měsíce, rarachovi 🙂

23. lis 2010