
7 / 145
... ale zvládli jsme to a Mireček je na světěi!
moc krááásnej 🙂
16. srp 2010
To je nádhera! 🙂 Lepší než ta předchozí fotka 🙂. Z té jsem měla husí kůži. Ale na porod a tlačící fázi už taky vzpomínám s láskou.
22. říj 2010
gratuluju k chlapečkovi, je krásný 🙂
23. lis 2010
jééé krásnej broučínek 🙂