
17 / 145
Hrdý tatínek, který mi při porodu ohromně pomohl, bez něho bych to nezvládla!!
to vypadá jako byste měli i v porodce profi fotografa! :o)
3. srp 2010
k vám pustili taťku na pokoj? 🙂
23. lis 2010
tak to je super 🙂 dobrá finta 🙂)
23. lis 2010
já rodila v 10 h, na pokoj se dostala po 13. h, schovali mi oběd... ale ten byl úděsný, já naopak měla velký hlad, když naposledy jsem jedla v 18 h předešlý večer...
23. lis 2010
já měla na stravu celkem štěstí - vzpomínám na pečené kuře s bramborem a kompot, to bylo výborný... v den porodu teda byla zrovna nechutná omáčka s knedlíkem, tomu jsem moc nedala... Spíš mi vadily večeře - závin s ořechy, musli tyčinka s ořechy, jablka, pomeranče (já jsem totiž alergická na ořechy, mám intoleranci na jablka a pomeranče)... to jsem se pak moc nenajedla
24. lis 2010
fešáci 😉 moc je oba pozdravuj!