
19 / 145
... a jsem to nejkrásnější miminko na celém světě, říká mamka s taťkou :-))
Bobišek překrásný...Jani taky moc gratuluju k Mirečkovi a přeju hlavně zdravíčko, to ostatní přijde samo od milujících rodičů...a koukám, že ti naši drobci byli velikostně a váhově skoro uplně stejní 🙂 Aspoň budeme moct porovnávat jak rostou 😉
25. črc 2010
Krásnej broučínek 🙂)
27. črc 2010
moc moc krásnej! 🙂
3. srp 2010
je nádherný!! blahopřeju a přeju plno zdravíčka. Máte krásné fotky
24. srp 2010
ten je krásnej 🙂
28. zář 2010
Tak to mocinky gratulujeme,a opravdu je moc krásný.Přejeme hodně zdraví a sil.