icon
23 / 145
To krmení je tááááková dřina, vždycky totálně odpadnu :-)
avatar

tak tahle fotečka nemá chybu 🙂

28. črc 2010
avatar

Jani, ty fotky jsou všechny tak krásný... 😵

28. črc 2010
avatar

Nádherná momentka

28. črc 2010
avatar

překrásnej chlapeček, tak strašně to uteče, když jsou to takovýhle prďolkové :o)

28. črc 2010
avatar

ten je božííí!!! 😵

28. črc 2010
avatar

mrňousek Mireček je nádhernej!

10. srp 2010
avatar
yanca
autor

holky, díky moc vám všem!!

11. srp 2010
avatar

Téda to je fotečka do katalogu, Malej je nádhernej🙂))

17. srp 2010
avatar
yanca
autor

@platinka moc děkuju 🙂

18. srp 2010