
23 / 145
To krmení je tááááková dřina, vždycky totálně odpadnu :-)
Jani, ty fotky jsou všechny tak krásný... 😵
28. črc 2010
Nádherná momentka
28. črc 2010
překrásnej chlapeček, tak strašně to uteče, když jsou to takovýhle prďolkové :o)
28. črc 2010
ten je božííí!!! 😵
28. črc 2010
mrňousek Mireček je nádhernej!
10. srp 2010
yanca
autorholky, díky moc vám všem!!
11. srp 2010
Téda to je fotečka do katalogu, Malej je nádhernej🙂))
17. srp 2010
tak tahle fotečka nemá chybu 🙂