icon
25 / 145
Co to má ta máma za lubem?! Snad mi zas nechceš nandat tu plínu!!!
avatar

hmm, komu je víc podobný? nějak na to nemůžu přijít...

28. črc 2010
avatar

Jani, máte opravdu krásného syna!

28. črc 2010
avatar
yanca
autor

@terryfox terezko, skoro celá rodina se shoduje, že je to celý děda (můj taťka) .. 🙂

28. črc 2010
avatar
yanca
autor

@vorllinka moc děkuju! něco nového u tebe, už se maličký chystá na svět? držím palce!!!!

28. črc 2010
avatar

To je bomba pohled a moc krásný chlapeček 🙂

16. srp 2010