
25 / 145
Co to má ta máma za lubem?! Snad mi zas nechceš nandat tu plínu!!!
Jani, máte opravdu krásného syna!
28. črc 2010
To je bomba pohled a moc krásný chlapeček 🙂
16. srp 2010

Jani, máte opravdu krásného syna!
To je bomba pohled a moc krásný chlapeček 🙂
hmm, komu je víc podobný? nějak na to nemůžu přijít...