
48 / 145
Ježiš!!! Mě se úplně rozbušilo srdíčko nad touhle fotkou🙂 Máte krásného syna.
11. srp 2010
yanca
autordíky moc holky!
11. srp 2010
luxusní...
11. srp 2010
Dokonalá fotka 🙂
12. srp 2010
To je nádherné 🙂
16. srp 2010
Přidávám se k ohlasům!! nádherná fotečka!!!!!!! Máš fotogenický chlapy ;)
25. srp 2010
ta je! 😵
11. zář 2010
To je opravdu překrásná fotka! A je krásný, jak se miminkům ještě krabatí ta sametová kůže na hlavičce 🙂.
22. říj 2010
skvělá🙂)