icon
48 / 145
avatar

skvělá🙂)

3. srp 2010
avatar

Ježiš!!! Mě se úplně rozbušilo srdíčko nad touhle fotkou🙂 Máte krásného syna.

11. srp 2010
avatar
yanca
autor

díky moc holky!

11. srp 2010
avatar

luxusní...

11. srp 2010
avatar

Dokonalá fotka 🙂

12. srp 2010
avatar

To je nádherné 🙂

16. srp 2010
avatar

Přidávám se k ohlasům!! nádherná fotečka!!!!!!! Máš fotogenický chlapy ;)

25. srp 2010
avatar

ta je! 😵

11. zář 2010
avatar

To je opravdu překrásná fotka! A je krásný, jak se miminkům ještě krabatí ta sametová kůže na hlavičce 🙂.

22. říj 2010