
54 / 145
Prostě byla to pohoda :-))
..já bych se Tě chtěla zeptat, jelikož scháním lehátko do vaničky.. Jak se Ti na tomhle koupe. Nevím jestli mám pořídit todle nebo třebas molitanové. A má taky přísavky ze spoda?
22. lis 2010

..já bych se Tě chtěla zeptat, jelikož scháním lehátko do vaničky.. Jak se Ti na tomhle koupe. Nevím jestli mám pořídit todle nebo třebas molitanové. A má taky přísavky ze spoda?
Taky vypadá spokojeně 🙂