
2 / 145
V půl třetí v noci přijíždíme do porodnice...
Jani, kočko, tys vypadala jako bys jela někam na výlet 😀 I chvíli před porodem ti to moc slušelo 😉
17. srp 2010
koukam,zes to mela jako ja,v pul3 porodnice,porod presne na termin ;)
19. srp 2010
yanca
autor@moudivlacek fakt? moc gratuluju k miminku tedy 🙂
19. srp 2010
no nam uz bude pristi pondeli rok,leti to silene 🙂
19. srp 2010
tak to jste do porodnice přijeli ve stejný čas jako my - taky půl třetí ráno
26. srp 2010
no jooo, budějovická nemocnice 🙂 byli na tebe hodní? 🙂