icon
3 / 145
V noci jsem nespala ani minutu, ráno 21.7. už to fakt hooodně bolelo .. čekám na další prohlídku, jak to vypadá
avatar

krasne zachyteny okamih....

31. srp 2010
avatar
yanca
autor

@osicka děkuji 🙂

31. srp 2010
avatar

pekna fotecka...🙂....
ja dokud nebyla na por. boxu, tak jsem tam byla sama samotinka....

7. zář 2010