
83 / 145
Takhle jsem prý nejhodnější, když spinkám :-)
Tak. Neni to casto, abych si prohlidla nekoho fotoblog a k tomu poctive fotku po fotce... A ja bulim jak zelva! Krasny, zivot je fakt fantastickej a plnej uzasnejch veci z kterejch se muzeme tesit. Za mesic rodim tak mam hormony az v krku🙂 Diky za prijemny chvile🙂
28. srp 2010
Moc hezký chlapeček..jako malovaný🙂
4. zář 2010
Brouček 😵 Posíláme pohlazení, Mirečku 😵
7. zář 2010
je vážně sladkej, mám pro něj slabost 🙂
taky eliáše nejradši pozorujeme, když spí. když k tomu ještě dělá ze spaní ksichtíky, je to slast 😵
11. zář 2010
Sladký 🙂