
117 / 145
Máte krásného chlapečka!! A strašně ti to sluší. Sháním podobný roláček na svatbu, ale zatím jsem na takto hezký nenarazila, neporadíš mi... :o)
28. únor 2011

Máte krásného chlapečka!! A strašně ti to sluší. Sháním podobný roláček na svatbu, ale zatím jsem na takto hezký nenarazila, neporadíš mi... :o)
teeeeeda, to je ale hubená maminka!!!!!! Krása, už se těším až budu mít taky kg dole 🙂