icon
11 / 33
Takhle vypadala při opouštění nemocnice:-)
avatar

nádherný broučínek

27. čer 2010
avatar

a kde je ? Veď sa tam stratí drobček malý 😀

19. zář 2010
avatar
zabka85
autor

menčí kombinézky už neměli....🙂

21. zář 2010