Sakra, nebudu stíhat první třetiny 😂💩
14. kvě 2021
Ja uz nachystaná. Auto vystajlovano 😁Uz se těším na ty naše kluky usaty.
14. kvě 2021
A zase zaciname s Rusakama 😂😂
14. kvě 2021
@lith A letos to bude asi masakr. 😀
14. kvě 2021
@oveckaluky no minimalne co se “fandeni” tyce 😂
14. kvě 2021
@lith Ty jo, se fakt už těším. 😀
14. kvě 2021

To jako opravdu??? 😖🤦🏽♀️😤😤😤😤 Ach jo 🤦🏽♀️