#babygirl

vakasest
6. lis 2017
"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější. Je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." Je to už 7měsíců co jsem tě poprvé drežela v náručí a ty jsi mi změnila můj život. Pamatuju si na naší první společnou noc, kdy jsem si tě vzala k sobě do postele a celou dobu na tebe koukala. Byla jsi tak krásná a v tu chvilku jenom moje, že jsem tě prostě nemohla dát do postýlky. Rano, když přišla sestra do pokoje, tak me pokarala, že si taky musím odpočinout a ať tě dám do postýlky, ale ja to stejně neudělala a nechala si tě u sebe. Vím, že někdy už jsem vyčerpaná, ale pořad si moje malá holčička, kterou chci mít při sobě. :heart:#momanddaughter #daughter #stylmom #stylbaby #czech #czechgirl #czechbaby #czechmom #mommy #imom #instamama #babygirl #same #bow #7months #adrianka #babyadriana #maminka #miminko #mojeholcicka #stejny #mamasgirl #mamasdcerou #mameseradi #nejkrasnejsi #kratimesicas #face #mommysgirl #family #selfie
Zobraz celou zprávu
kristinandbaby AMBASADORKA
Dnes v 08:11
Krásné pondělní ráno :slight_smile:

Pamatujete si, jak jsem jela před nedávnem do Prahy a psala jsem, že kujeme pikle?
Tak to nejsou pikle, ale Dny se značkou Stérimar!

Celý týden, až do neděle, se budete moci ve fóru zúčastňovat diskuzí, kde si budeme sdílet zkušenosti, rady, ale taky bezva informace a zajímavosti o produktech Stérimar.

Ale hlavně, čekají na vás soutěže o bezva ceny a dnes zrovna velkou soutěží začínáme! Kdopak se tak moc těšil na plyšové delfínky? :grinning:

Tak mě ve fóru určitě navštivte, budu se na vás moc těšit :slight_smile:

https://www.modrykonik.cz/forum/category/dny-se...

Kristýna a #sterimar

#dny_se_znackou_sterimar
Zobraz celou zprávu
Strana
Předchozí Strana
Další